AUDYT POWYKONAWCZY – OGŁOSZENIE O WYBORZE OFERTY

Muzeum w Przeworsku przesyła informację z otwarcia ofert w postępowaniu prowadzonym w celu wyłonienia wykonawcy do wykonania audytu energetycznego powykonawczego oraz badań termowizyjnych dla budynku Pałacu Lubomirskich w Przeworsku w ramach roboty budowlanej na terenie Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo Parkowy pn. „Głęboka modernizacja energetyczna budynku Pałacu Lubomirskich w Przeworsku oraz budowa farmy fotowoltaicznej”, która jest finansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 3 Czysta Energia Działanie 3.2 Modernizacja energetyczna budynków oraz Powiatu Przeworskiego.

W postępowaniu prowadzonym na podstawie Wytycznych Instytucji Zarządzającej RPO WP na lata 2014-2020 w sprawie udzielania zamówień współfinansowanych ze środków EFRR, w stosunku do których nie stosuje się ustawy Prawo zamówień publicznych (zasada rozeznania rynku).

informacja o wyborze oferty – plik pdf do pobrania

Dziękuję  Grzegorz Drabik tel. 502 216 533