Rozstrzygnięcie VII edycji konkursu na kartkę świąteczną „Idą Trzej Królowie…”

W dniu 25. listopada 2019 r. komisja oceny prac plastycznych konkursu na kartkę świąteczną, obradująca w składzie: Halina Superson – przewodnicząca, Amelia Lasek-Panek i Grzegorz Zych – członkowie przyznała nagrody i wyróżnienia. Członkom komisji serdecznie dziękujemy za pracę społeczną przy ocenie prac. Nagrodzonym, wyróżnionym i wszystkim uczestnikom konkursu – gratulujemy!
Otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród odbędzie się 8 grudnia 2019 r. w niedzielę o godz. 16.00, w Galerii „Magnez”. Zapraszamy!
Wystawa potrwa do 5 stycznia 2020 r.

Do przygotowania plakatu wystawy "Idą Trzej Królowie" wykorzystano pocztówkę "Wesołych Świąt", autor A. Kulesza, Biuro Wydawnicze "Ruch", pocztówka z obiegu, 1960 r., ze zbiorów prywatnych.